शब्दयात्रा प्रकाशनको वाङ्मयिक भ्रमण सम्पन्न

शब्दयात्रा प्रकाशनको भ्रमण टोली पूर्वी नेपालका विभिन्न जिल्लाहरूको वाङ्मयिक भ्रमण गरी काभ्रेपलान्चोकमा फर्केको छ । सिन्धुली, ओखलढुङ्गा, खोटाङ, भोजपुर, सङ्खुवासभा, तेह्रथुम, धनकुटा, सुनसरी र उदयपुर हुँदै वाङ्मयिक टोली फर्केको हो । टोलीमा संस्थापक अध्यक्ष शब्दसारथि हरि मञ्जुश्री, सदस्य कवि पदम दाहाल, सदस्य आख्यानकार प्रजापति तिमिल्सिना, सदस्य सञ्चारकर्मी शिव बन्जारा, सदस्य सफ्टवेयर इन्जिनियर रोशन अधिकारी, सदस्य मुद्रक अमृत अधिकारी, पुस्तक सज्जाकार गीता अधिकारी र शकुन्तला बन्जारा हुनुहुन्थ्यो । ओखलढुङ्गाको रुम्जाटार, खोटाङको दिक्तेल, भोजपुरको दावाँ र सङ्खुवासभाको खाँदबारीमा कार्यक्रमहरू गरिएका थिए । टोलीलाई इच्छाकुमारी गुरुङ, रामविक्रम थापा, भानुभक्त कुभिण्डेली, खेमबन्धु अधिकारी, डा. मातृका तिम्सिना, सुन्दरी घिमिरे खतिवडा, भोजराज रेग्मी मुखाले र केवल कार्कीले विशेष सहयोग गर्नुभएको थियो । टोलीका कार्यक्रमहरूमा साहित्यकारहरू श्रीराम गुरुङ, चित्रकुमार सुवेदी, गणेश श्रेष्ठ विप्लव, शरण खत्री मृदुल, अमृका ताम्राकार आदिको पनि सहभागिता रहेको थियो । वाङ्मयिक भ्रमण वैशाख ११ देखि १६ गतेसम्म भएको हो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *